Весілля в Києві

Тамада Ольга Токар ось вже декілька років проводить українське весілля на Київщині.

Українське весілля під керівництвом тамади Ольги Токар - це тонка грань між сучасним весіллям і традиційними українськими обрядами, іскрометним гумором і красивим українським декором.
Український стиль ведення весілля від Ольги Токар - це завжди цікаво, весело і яскраво.


       olga%20tokar%20na%20svadbe.jpg       olga%20tokar%20tamada.jpg


Українське весілля

       У Вас буде незабутнє і яскраве весілля, тому що на ньому буде тамада і ведуча святкових заходів Ольга Токар, професійна та злагоджена робота команди тамади, артистів, звукооператора. На Вашому весіллі будуть: дотепні жарти, тонка імпровізація, конкурси українські традиційні та незвичайні сучасні конкурси, костюмоване пісенне шоу в особі артистів Театру Пісні «Джерела» (замість ресторанної самодіяльності), а також багато іншого.

Яскраве українське весілля, 2014 рік

      Проте, можна скільки завгодно рекламувати Ольгу як тамаду весіль, можна нескінченно говорити про її талант ведучої весіль та вечірок, але можна вже прямо зараз сказати, якого весілля у Вас НЕ БУДЕ.

 

Українське весілля        У Вас не буде нудного весілля, тому що тамада Ольга проведе дуже цікаві, незвичайні і смішні конкурси. Конкурсів не буде багато або занадто мало. Їх буде рівно стільки, скільки буде потрібно Вам і Вашим гостям, адже залежно від вікових та смакових критеріїв запрошених, конкурси підбираються тамадою максимально правильно.

 

        У Вас не буде повсякденного весілля. Звичайно, ми всі розуміємо, що в ідеалі весілля у нас буває тільки раз у житті. Тому вся команда Ольги Токар, а особливо, вона як тамада і ведуча, завжди докладає великих зусиль до проведення кожного весілля. Будь-яка тамада повинна привнести в весілля багато незвичайного, індивідуального, щоб весілля вийшло неповторним. Ольга з цим чудово справляється. Починаючи від розробки сценарію і закінчуючи налаштуванням мікрофонів, - все робиться професійно і продумано.

 

        У Вас не буде нецікавого весілля, тому що тамада Ольга Токар знає величезну кількість історій, смішних випадків, гуморесок ... Вона добре орієнтується в українських традиціях, знає багато звичаїв. І найголовніше, Ольга добре імпровізує  спілкуючись з гостями, а її репліки у відповідь на дотепні питання якого-небудь гостя завжди викликають щиру посмішку серед присутніх.

 


        До всього іншого, тамада Ольга Токар забороняє на весіллі: вульгарні конкурси, заїжджені словесні штампи, нудні і примітивні поздоровлення, тривалі паузи, незапальну музику і фальшиво співаючих співаків.

        Для тамади Ольги Токар Ваше весілля - це копітка підготовча робота, політ фантазії і нові творчі знахідки. Саме тому з тамадою Ольгою Токар Ваше весілля дійсно в надійних руках.